Yhteystiedot

Kenkäveron myyntipalvelu
puh. 0440 162 270, myyntipalvelu@kenkavero.fi
ryhmävaraukset, pöytävaraukset, retkiryhmät, yritystilaisuudet, perhejuhlat
Myyntipalvelu palvelee ma-pe 10-16.

TEE VARAUS!


Ravintola ja keittiö puh. 0440 162 233
Myymälä puh. 0440 162 230, myymala@kenkavero.fi
Kenkäveron rantapaviljonki, kesäkahvila puh. 0440 162 225
Kenkäveron leipomo puh. 0440 162 231
Kenkäveron aitat puh. 0440 162 272

Myyntipäällikkö Anne Pitkänen, puh. 0440 162 273, anne.pitkanen@taitoitasuomi.fi
Keittiömestari Jari Kantanen, puh. 0440 162 243, jari.kantanen@kenkavero.fi
Ravintolapäällikkö Jonna Janhunen, puh. 0440 162 212, jonna.janhunen@kenkavero.fi
Tuottaja Erja Mellblom, puh. 0440 162 228, erja.mellblom@taitoitasuomi.fi
Puutarhuri/tuottaja Reeta Vaha, puh. 0440 162 271, puutarha@kenkavero.fi
Koulutuspäällikkö Pia Numminen, puh. 0440 162 227, pia.numminen@taitoitasuomi.fi
Näyttelymestari Juhani Kuokkanen, puh. 0440 162 237, juhani.kuokkanen@kenkavero.fi

Toiminnanjohtaja Anne Ossi, puh. 0440 162 210, anne.ossi@kenkavero.fi


Taito Itä-Suomi ry / laskutus

Verkkolaskutus osoitteemme muuttuu 1.4.2021
y-tunnus 0215846-9
OVT-tunnus: 003702158469
Operattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Laskut sähköpostilla
toimisto@taitoitasuomi.fi

Kirjepostina
Taito Itä-Suomi ry
Pursialankatu 6
50100 Mikkeli