Yhteystiedot

Kenkävero palvelee ma-pe 10-18, la 10-16, su 10-18

Kenkäveron myyntipalvelu
puh. 0440 162 270, myyntipalvelu@kenkavero.fi
ryhmävaraukset, pöytävaraukset, retkiryhmät, yritystilaisuudet, perhejuhlat
Myyntipalvelu palvelee ma-pe 9-16.
(Muina aikoina aukioloaikojen puitteissa pystymme vastaamaan yhteydenottoihin satunnaisesti)

Tee varaus sähköisesti!

Ravintola 0440 162 270
Keittiö 0440 162 233
Myymälä 0440 162 230, myymala@kenkavero.fi
Kenkäveron rantapaviljonki, kesäkahvila 0440 162 225
Kenkäveron leipomo 0440 162 231
Kenkäveron aitat 0440 162 272

Toiminnanjohtaja Anne Ossi 0440 162 210, anne.ossi@kenkavero.fi
Myynti-ja markkinointipäällikkö Anne Pitkänen 0440 162 273, anne.pitkanen@taitoitasuomi.fi
Keittiömestari Jari Kantanen 0440 162 243, jari.kantanen@kenkavero.fi
Ravintolapäällikkö 0440 162 212, jonna.janhunen@kenkavero.fi
Tuottaja Erja Mellblom 0440 162 228, erja.mellblom@taitoitasuomi.fi
Puutarhuri / tuottaja Reeta Vaha 0440 162 271, reeta.vaha@kenkavero.fi
Koulutuspäällikkö Pia Numminen 0440 162 227, pia.numminen@taitoitasuomi.fi
Käsityökouluopettaja Juhani Kuokkanen 0440 162 237, juhani.kuokkanen@kenkavero.fi


Taito Itä-Suomi ry / laskutus

Verkkolaskut
y-tunnus 0215846-9
OVT-tunnus: 003702158469
Operattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Laskut sähköpostilla
toimisto@taitoitasuomi.fi

Kirjepostina
Taito Itä-Suomi ry
Pursialankatu 6
50100 Mikkeli