Yhteystiedot

Kenkäveron myyntipalvelu
puh. 0440 162 270, myyntipalvelu@kenkavero.fi
ryhmävaraukset, pöytävaraukset, retkiryhmät, yritystilaisuudet, perhejuhlat
Myyntipalvelu palvelee ma-pe 9-16, muina aikoina teitä palvelee ravintola 0440 162 270.

TEE VARAUS!


Ravintola ja keittiö puh. 0440 162 233, ravintola@kenkavero.fi
Myymälä puh. 0440 162 230, myymala@kenkavero.fi
Kenkäveron rantapaviljonki, kesäkahvila puh. 0440 162 225
Kenkäveron leipomo puh. 0440 162 231
Kenkäveron aitat puh. 0440 162 272

Ravintola- ja delitoiminnan päällikkö Erna Manninen, puh. 0440 162 212, erna.manninen@kenkavero.fi
Myyntipäällikkö Anne Pitkänen, puh. 0440 162 273, anne.pitkanen@taitoitasuomi.fi
Tuottaja Erja Mellblom, puh. 0440 162 228, erja.mellblom@taitoitasuomi.fi
Puutarhuri/tuottaja Reeta Vaha, puh. 0440 162 271, puutarha@kenkavero.fi
Koulutuspäällikkö Pia Numminen, puh. 0440 162 227, pia.numminen@taitoitasuomi.fi
Näyttelymestari Juhani Kuokkanen, puh. 0440 162 237, juhani.kuokkanen@kenkavero.fi

Toiminnanjohtaja Anne Ossi, puh. 0440 162 210, anne.ossi@kenkavero.fi

Laskutustiedot 
Taito Itä-Suomi ry
puh. 0440 162 236, Kenkävero, Pursialankatu 6, 50100 Mikkeli

E-laskun vastaanotto- ja lähetysosoite
0037021584691, välittäjätunnus OKOYFIHH

Laskut sähköpostilla; toimisto@taitoitasuomi.fi
Kirjepostina; Taito Itä-Suomi ry, Pursialankatu 6, 50100 Mikkeli

Kiinteistöyhtiö Kenkäveronniemi Oy
Toimitusjohtaja Rauni Oinonen, Pietarinkatu 18 C 20, 50100 Mikkeli, rauni.i.oinonen@gmail.com
puh. 0440 211745